Lojistik Merkezi

2018 yılında faaliyete başlayan ve İstanbul Tuzla’da konuşlanan Lojistik Merkezi’mizde profesyonel ekibimizle yedek parça siparişlerinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Depo yönetimi programları konusunda tüm operasyona karşılık verebilen ve geliştirilmeye açık ERP programız ile entegre olabilen IT altyapımız sayesinde, müşterilerimize tüm süreçlerde daha hızlı cevap verebiliyoruz.

Ayrıca; gerçek zamanlı olarak ortak oluşturulan performans kriterlerini takip etme olanağı ile çalışmaktayız. Stok yönetimini teknoloji desteği ve deneyimli kadromuzla güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. 30.000 m2’nin üzerindeki depolama alanlarımıza, yeni barkodlama sistemleri ile etiketlenen malzemelerin stok kaydı ve kontrolünü yaparak müşterilerimizin hizmetine sunmak için belirlenen raf adreslerine yerleştiriyoruz.

Malzeme ve ürünlerin adrese teslimini dağıtım planlarına bağlı olarak gerçekleştiriyoruz. Teknolojik Kargolama ve Tedarikçi entegrasyonu ile daha hızlı ve en iyi ambalaj paketleme materyallerini kullanmaktayız. Böylece hızlı, ulaşılır ve minimum hasar hedefleri doğrultusunda EN İYİ LOJİSTİK mottomuzla çalışmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin yüksek kalitedeki yönetimlerini, IT ekibimizin sektöre ve müşteriye özel hazırladığı tasarımlarla sağlıyoruz.