İnsan Kaynakları Politikamız

Mutlu Çalışanlar = Mutlu İş Yeri

Yönetim anlayışımız; çalışanlarımızın gönülden bağlılığını, gelişimlerini ve memnuniyetlerini arttırmak ve birlikte verimli çalışma alanları oluşturabilmek üzerine kuruludur. Ana hedefimiz; içerisinde yer aldığımız sektörün tamamında daha da büyüyerek, gelişerek mevcut ve yeni insan kaynağı gücümüz ile rekabetteki etkinliğimizi arttırabilmek.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde alanının en iyisi olan insan kaynağını oluşturmak amacıyla, İnsan Kaynakları Departmanı olarak, grubumuza "DEĞER" katacak çalışma arkadaşlarımızı seçerken, uyumlu, disiplinli, sorumluluk bilincine sahip ve işe olan bağlılığı yüksek kişileri arıyoruz.

Bünyemize kattığımız ekip arkadaşlarımızla, farklı ve etkili yöntemlerle, keyifli ve verimli bir şekilde çalışabileceğimiz ortamları oluşturuyoruz. Mercanlar Akademi çatısı altında, yetkinliklerimizi daha da geliştirmek amacıyla Kişisel Gelişim ve Teknik Eğitimlerimize hızla devam ediyoruz.

Öncelikle, her yöneticimizin aynı zamanda birer insan kaynakları yöneticisi olması gerektiği düşüncesindeyiz. İnsan kaynakları ile ilgili tüm bilgi ve teknikleri yöneticilerimize de aktarıyor ve onların da bu konularda gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.

Mercanlar İnsan Kaynakları olarak BİZ; bir kuruluşun çalışanları kadar başarılı olabileceği düşüncesiyle yolumuza her daim “Mutlu Çalışanlar = Mutlu İş Yeri” sloganıyla devam etmekteyiz.